Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Czerwiec »
« 18 do 24-06-2018 »
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:00-08:00

Joga wg Iyengar'a

Ania

08:00-09:00

Pilates

Monika

09:00-10:00

Joga wg Iyengar'a

Magda

15:10-16:10

Zdrowy kręgosłup

Agata F.

16:10-17:10

Pilates

Agata F.

17:10-18:10

Zdrowy kręgosłup

Agata F.

18:10-19:30

Joga wg Iyengar'a

Magda

19:30-20:30

Qi Gong

Rafał

20:30-21:30

Pilates klasyczny

Agnieszka G.

07:00-08:00

Joga kręgosłupa

Magda

08:00-09:00

Balet

Kamila

09:00-10:00

Pilates

Ewa

10:15-11:15

Zdrowy kręgosłup w ciąży

Monika

11:15-12:15

Płaski brzuch po ciąży

Monika

12:30-14:00

Krąg mam

Monika

14:00-15:00

Qi Gong oczyszczający

zastępstwo

ZASTĘPSTWO

15:10-16:10

Pilates

Agata F.

ZASTĘPSTWO

16:10-17:10

Zdrowy kręgosłup

Agata F.

17:10-18:10

Pilates

Agata F.

18:10-19:10

Pilates

Agata F.

19:10-20:10

Joga kręgosłupa

Agnieszka

20:10-21:10

Pilates

Anita

21:10-22:10

Stretching

Anita

07:00-08:00

Zdrowy kręgosłup

Ewa

08:00-09:00

Pilates

Ewa

09:00-10:00

Joga wg Iyengar'a

Magda

15:10-16:10

Pilates

Anita

16:10-17:10

Stretching

Anita

17:10-18:10

Joga wg Iyengar'a

Agnieszka

18:10-19:10

Zdrowy kręgosłup

Agnieszka

19:10-20:30

Yoga of love

zastępstwo

ZASTĘPSTWO

20:30-21:30

Pilates klasyczny

Agnieszka G.

07:00-08:00

Joga wg Iyengar'a

Magda

09:00-10:30

Qi Gong 90'

Ania H.

ZASTĘPSTWO

12:15-13:15

Mama Fit

Monika

15:10-16:10

Pilates

Anita

ZASTĘPSTWO

16:10-17:10

Zdrowy kręgosłup

Anita

ZASTĘPSTWO

17:10-18:10

Zdrowy kręgosłup

Anita

ZASTĘPSTWO

18:10-19:10

Joga wg Iyengar'a

Magda

19:10-20:10

Zdrowy kręgosłup

Monika

20:10-21:10

Pilates

Monika

21:10-22:10

Stretching

Monika

07:00-08:00

Joga kręgosłupa

Ania

08:00-09:00

Pilates

Monika

09:00-10:00

Zdrowy kręgosłup w ciąży

Monika

10:00-11:00

Płaski brzuch po ciąży

Monika

15:10-16:10

Zdrowy kręgosłup

zastępstwo

ZASTĘPSTWO

16:10-17:10

Pilates

zastępstwo

ZASTĘPSTWO

17:10-18:10

Zdrowy kręgosłup

zastępstwo

ZASTĘPSTWO

18:10-19:30

Joga wg Iyengar'a

Agnieszka

19:30-20:30

Qi Gong

Rafał

08:00-09:00

Balet

Kamila

09:00-10:00

Joga wg Iyengar'a

Agnieszka

10:00-11:00

Pilates fundamenty

Agnieszka G.

11:00-12:00

Pilates klasyczny

Agnieszka G.

17:00-18:00

Joga wg Iyengar'a

Magda

18:00-19:00

Pilates

Anita

19:00-20:00

Stretching

Anita

09:00-10:00

Zdrowy kręgosłup

zastępstwo

ZASTĘPSTWO

10:00-11:00

Pilates

zastępstwo

ZASTĘPSTWO

11:00-12:30

Qi Gong 90'

Rafał

16:00-17:00

Zdrowy kręgosłup

Monika

17:00-18:00

Pilates

Monika

18:00-19:00

Stretching

Monika

19:00-20:20

Yoga of love

zastępstwo

ZASTĘPSTWO

← →