Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Lipiec »
« 24 do 30-07-2017 »
Pn, 24-07-2017 07:00 - 08:00 Joga wg Iyengar'a Ania
08:00 - 09:00 Pilates Agnieszka G.
12:15 - 13:15 Mama Fit Anita
ZASTĘPSTWO
15:10 - 16:10 Zdrowy kręgosłup Agata F.
16:10 - 17:10 Pilates Agata F.
17:10 - 18:10 Zdrowy kręgosłup Agata F.
18:10 - 19:30 Joga wg Iyengar'a Magda
20:30 - 21:30 Pilates Agnieszka G.
Wt, 25-07-2017 07:00 - 08:00 Joga kręgosłupa Ania
09:00 - 10:00 Pilates Ewa
10:15 - 11:15 Zdrowy kręgosłup w ciąży Anita
ZASTĘPSTWO
11:15 - 12:15 Płaski brzuch po ciąży Anita
ZASTĘPSTWO
15:10 - 16:10 Pilates Anita
16:10 - 17:10 Zdrowy kręgosłup Agata F.
17:10 - 18:10 Pilates Agata F.
18:10 - 19:10 Pilates Agata F.
19:10 - 20:10 Joga kręgosłupa Agnieszka
20:10 - 21:10 Pilates Anita
ZASTĘPSTWO
21:10 - 22:10 Pilates Anita
ZASTĘPSTWO
Śr, 26-07-2017 07:00 - 08:00 Zdrowy kręgosłup Ewa
08:00 - 09:00 Pilates Ewa
09:00 - 10:00 Joga wg Iyengar'a Magda
15:10 - 16:10 Pilates Anita
16:10 - 17:10 Stretching Anita
17:10 - 18:10 Joga wg Iyengar'a Agnieszka
18:10 - 19:10 Zdrowy kręgosłup Agnieszka
19:10 - 20:10 Pilates Anita
20:30 - 21:30 Pilates Agnieszka G.
Cz, 27-07-2017 07:00 - 08:00 Pilates Agnieszka G.
12:15 - 13:15 Mama Fit Anita
ZASTĘPSTWO
15:10 - 16:10 Pilates Milena
16:10 - 17:10 Zdrowy kręgosłup Milena
17:10 - 18:10 Zdrowy kręgosłup Milena
18:10 - 19:10 Joga wg Iyengar'a Magda
19:10 - 20:10 Zdrowy kręgosłup Anita
ZASTĘPSTWO
20:10 - 21:10 Pilates Anita
ZASTĘPSTWO
21:10 - 22:10 Stretching Anita
ZASTĘPSTWO
Pt, 28-07-2017 07:00 - 08:00 Joga kręgosłupa Agnieszka
ZASTĘPSTWO
08:00 - 09:00 Pilates Anita
ZASTĘPSTWO
09:00 - 10:00 Zdrowy kręgosłup w ciąży Anita
ZASTĘPSTWO
10:00 - 11:00 Płaski brzuch po ciąży Anita
ZASTĘPSTWO
15:10 - 16:10 Zdrowy kręgosłup Agata F.
16:10 - 17:10 Pilates Agata F.
17:10 - 18:10 Zdrowy kręgosłup Agata F.
18:10 - 19:30 Joga wg Iyengar'a Agnieszka
20:30 - 21:30 Tai Chi Kaxia
So, 29-07-2017 09:00 - 10:00 Joga wg Iyengar'a Agnieszka
10:00 - 11:00 Zdrowy kręgosłup Agnieszka G.
11:00 - 12:00 Pilates Agnieszka G.
N, 30-07-2017 09:00 - 10:00 Pilates Agata F.
10:00 - 11:00 Pilates Agata F.
17:00 - 18:00 Pilates Anita
ZASTĘPSTWO
18:00 - 19:00 Stretching Anita
ZASTĘPSTWO
19:00 - 20:20 Shakti joga Paula