Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Wrzesień »
« 25-09 do 01-10-2017 »
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:00-08:00

Joga wg Iyengar'a

Ania

08:00-09:00

Pilates

Agnieszka G.

12:15-13:15

Mama Fit

Monika

15:10-16:10

Zdrowy kręgosłup

Ewa

ZASTĘPSTWO

16:10-17:10

Pilates

Ewa

ZASTĘPSTWO

17:10-18:10

Zdrowy kręgosłup

Ewa

ZASTĘPSTWO

18:10-19:30

Joga wg Iyengar'a

Magda

19:30-20:30

Qi Gong

Rafał

20:30-21:30

Pilates

Agnieszka G.

07:00-08:00

Joga kręgosłupa

Magda

ZASTĘPSTWO

08:00-09:00

Balet

Kamila

09:00-10:00

Pilates

Ewa

10:15-11:15

Zdrowy kręgosłup w ciąży

Monika

11:15-12:15

Płaski brzuch po ciąży

Monika

15:10-16:10

Pilates

Anita

16:10-17:10

Zdrowy kręgosłup

zastępstwo

ZASTĘPSTWO

17:10-18:10

Pilates

zastępstwo

ZASTĘPSTWO

18:10-19:10

Pilates

zastępstwo

ZASTĘPSTWO

19:10-20:10

Joga kręgosłupa

Agnieszka

20:10-21:10

Pilates

Monika

21:10-22:10

Pilates

Monika

07:00-08:00

Zdrowy kręgosłup

Ewa

08:00-09:00

Pilates

Ewa

09:00-10:00

Joga wg Iyengar'a

Magda

10:00-11:30

Qi Gong 90'

Rafał

15:10-16:10

Pilates

Anita

16:10-17:10

Stretching

Anita

17:10-18:10

Joga wg Iyengar'a

Agnieszka

18:10-19:10

Zdrowy kręgosłup

Agnieszka

19:10-20:10

Pilates

Anita

20:30-21:30

Pilates

Agnieszka G.

07:00-08:00

Pilates

Agnieszka G.

08:00-09:00

Balet

Kamila

09:00-10:30

Qi Gong 90'

Rafał

12:15-13:15

Mama Fit

Monika

15:10-16:10

Pilates

Milena

16:10-17:10

Zdrowy kręgosłup

Milena

17:10-18:10

Zdrowy kręgosłup

Milena

18:10-19:10

Joga wg Iyengar'a

Magda

19:10-20:10

Zdrowy kręgosłup

Monika

20:10-21:10

Pilates

Monika

21:10-22:10

Stretching

Monika

07:00-08:00

Joga kręgosłupa

Ania

08:00-09:00

Pilates

Monika

09:00-10:00

Zdrowy kręgosłup w ciąży

Monika

10:00-11:00

Płaski brzuch po ciąży

Monika

15:10-16:10

Zdrowy kręgosłup

Ewa

ZASTĘPSTWO

16:10-17:10

Pilates

Ewa

ZASTĘPSTWO

17:10-18:10

Zdrowy kręgosłup

Ewa

ZASTĘPSTWO

18:10-19:30

Joga wg Iyengar'a

Agnieszka

19:30-20:30

Qi Gong

zastępstwo

ZASTĘPSTWO

20:30-21:30

Tai Chi

Kaxia

08:00-09:00

Balet

Kamila

09:00-10:00

Joga wg Iyengar'a

Agnieszka

10:00-11:00

Zdrowy kręgosłup

Agnieszka G.

11:00-12:00

Pilates

Agnieszka G.

09:00-10:00

Pilates

Agata F.

10:00-11:00

Pilates

Agata F.

11:00-12:30

Qi Gong 90'

zastępstwo

ZASTĘPSTWO

17:00-18:00

Pilates

Monika

18:00-19:00

Stretching

Monika

19:00-20:20

Shakti joga

Paula

← →