Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Maj »
« 21 do 27-05-2018 »
Pn, 21-05-2018 07:00 - 08:00 Joga wg Iyengar'a Ania
08:00 - 09:00 Pilates Anita
ZASTĘPSTWO
09:00 - 10:00 Joga wg Iyengar'a Magda
15:10 - 16:10 Zdrowy kręgosłup Agata F.
16:10 - 17:10 Pilates Agata F.
17:10 - 18:10 Zdrowy kręgosłup Agata F.
18:10 - 19:30 Joga wg Iyengar'a Magda
19:30 - 20:30 Qi Gong Rafał
20:30 - 21:30 Pilates klasyczny Agnieszka G.
Wt, 22-05-2018 07:00 - 08:00 Joga kręgosłupa Magda
08:00 - 09:00 Balet Kamila
09:00 - 10:00 Pilates Ewa
10:15 - 11:15 Zdrowy kręgosłup w ciąży Anita
ZASTĘPSTWO
11:15 - 12:15 Płaski brzuch po ciąży Anita
ZASTĘPSTWO
14:00 - 15:00 Qi Gong oczyszczający Ania H.
15:10 - 16:10 Pilates Agata F.
ZASTĘPSTWO
16:10 - 17:10 Zdrowy kręgosłup Agata F.
17:10 - 18:10 Pilates Agata F.
18:10 - 19:10 Pilates Agata F.
19:10 - 20:10 Joga kręgosłupa zastępstwo
ZASTĘPSTWO
20:10 - 21:10 Pilates Anita
21:10 - 22:10 Stretching Anita
Śr, 23-05-2018 07:00 - 08:00 Zdrowy kręgosłup Ewa
08:00 - 09:00 Pilates Ewa
09:00 - 10:00 Joga wg Iyengar'a Magda
10:00 - 11:30 Qi Gong 90' Rafał
15:10 - 16:10 Pilates Anita
16:10 - 17:10 Stretching Anita
17:10 - 18:10 Joga wg Iyengar'a Agnieszka
18:10 - 19:10 Zdrowy kręgosłup Agnieszka
19:10 - 20:30 Yoga of love Paula
20:30 - 21:30 Pilates klasyczny Agnieszka G.
Cz, 24-05-2018 07:00 - 08:00 Joga wg Iyengar'a Magda
08:00 - 09:00 Balet zastępstwo
ZASTĘPSTWO
09:00 - 10:30 Qi Gong 90' Rafał
12:15 - 13:15 Mama Fit zastępstwo
ZASTĘPSTWO
15:10 - 16:10 Pilates Milena
16:10 - 17:10 Zdrowy kręgosłup Milena
17:10 - 18:10 Zdrowy kręgosłup Milena
18:10 - 19:10 Joga wg Iyengar'a Magda
19:10 - 20:10 Zdrowy kręgosłup Anita
ZASTĘPSTWO
20:10 - 21:10 Pilates Anita
ZASTĘPSTWO
21:10 - 22:10 Stretching Anita
ZASTĘPSTWO
Pt, 25-05-2018 07:00 - 08:00 Joga kręgosłupa Ania
08:00 - 09:00 Pilates Anita
ZASTĘPSTWO
09:00 - 10:00 Zdrowy kręgosłup w ciąży Anita
ZASTĘPSTWO
10:00 - 11:00 Płaski brzuch po ciąży Anita
ZASTĘPSTWO
13:30 - 15:00 Qi Gong dla kobiet Ania H.
15:10 - 16:10 Zdrowy kręgosłup Agata F.
16:10 - 17:10 Pilates Agata F.
17:10 - 18:10 Zdrowy kręgosłup Agata F.
18:10 - 19:30 Joga wg Iyengar'a Agnieszka
19:30 - 20:30 Qi Gong Rafał
20:30 - 21:30 Tai Chi Kaxia
So, 26-05-2018 09:00 - 10:00 Joga wg Iyengar'a Agnieszka
10:00 - 11:00 Pilates fundamenty zastępstwo
ZASTĘPSTWO
11:00 - 12:00 Pilates klasyczny zastępstwo
ZASTĘPSTWO
17:00 - 18:00 Joga wg Iyengar'a Magda
18:00 - 19:00 Pilates Anita
19:00 - 20:00 Stretching Anita
N, 27-05-2018 09:00 - 10:00 Zdrowy kręgosłup Agata F.
10:00 - 11:00 Pilates Agata F.
11:00 - 12:30 Qi Gong 90' Ania H.
ZASTĘPSTWO
16:00 - 17:00 Zdrowy kręgosłup Anita
ZASTĘPSTWO
17:00 - 18:00 Pilates Anita
ZASTĘPSTWO
18:00 - 19:00 Stretching Anita
ZASTĘPSTWO
19:00 - 20:20 Yoga of love Paula